slide-1-sub
slide-2-sub

Spomini na enodnevno delavnico s Sally Openshaw

Prijetno s koristnim na enodnevni delavnici s Sally Openshaw

Celodnevna delavnica na temo Spolnosti in erotike v psihoterapiji je tokrat potekala v City hotelu v ponedeljek, 10. 4. 2017. Vodila jo je izkužena psihoterapevtka in edukatorka Sally Openshaw iz Velike Britanije, ki je izpostavila pomembne vidike erotičnega transfera in kontratransfera v terapiji. Kljub temu da je tema za en dan zelo široka, nas je Sally kreativno vodila skozi teme, ki so v nas zbujale narazličnejše občutke  … Delavnica je bila čustveno bogata, saj je Sally s svojim pristopom uspela privabiti tudi nas h globokemu doživljanju in samorefleksiji. Udeleženci smo odšli z novimi idejami in spoznanji, hkrati pa smo si stkali nova poznanstva in okrepili obstoječe medsebojne vezi.

Komaj čakamo novih skupnih srečanj!